WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA NA PIERWSZY DZIEŃ POBYTU DZIECKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM ,,PO SCHODKACH”:

• Komplet ubrań na zmianę (bluzka z krótkim i długim rękawem sweter lub bluza rozpinane, spodnie lub spódnica, majtki, skarpetki, rajstopy ewentualnie legginsy). Najważniejsze: wszystkie ubrania powinny być łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania.

• Kapcie na zmianę – wygodne, takie by dziecko mogło je samodzielnie założyć i zdjąć; oddychające, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.

• Artykuły higieniczne- opakowanie chusteczek higienicznych w pudełku, opakowanie chusteczek nawilżonych, mała paczka chusteczek higienicznych.

• Przybory plastyczne- ciastolina, kolorowanka, piórnik z wyposażeniem: kredki ołówkowe (preferowane grube lub trójkątne, z dobrze widocznymi kolorami), strugaczka, nożyczki, klej w sztyfcie (np. Glue Stick).

• Piżamka, poduszka, kocyk lub cienka kołderka, prześcieradło małe z gumką (jeśli dziecko będzie zostawało na leżakowaniu).Prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka każdego z wyżej wymienionych elementów.

Wychowawcy Grup: Motylki i Biedronki.