1. mgr Sampolińska Maria – Dyrektor szkoły/rewalidacja
  2. mgr Małgorzata Ordyńska – Wicedyrektor/nauczyciel wspomagający
  3. mgr Jakóbiak Danuta – logopedia
  4. mgr Adamska-Rządkiewicz Maja – język angielski
  5. mgr Antoniak-Bojdzińska Izabella – wkształcenie zintegrowane
  6. mgr Baczyńska-Kordas Małgorzata – bibliotekarz
  7. mgr Bąk Katarzyna – matematyka, wychowawca w świetlicy szkolnej
  8. mgr Caban Wioleta – wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  9. mgr Cętkowska Ewa – nauczyciel wspomagający
  10. mgr Cichocka Grażyna – kształcenie zintegrowane
  11. mgr  Cichowski Jacek – historia, wiedza o społeczeństwie
  12. mgr Cichowlas Magdalena – wychowanie do życia w rodzinie
  13. mgr Doniec Urszula – fizyka
  14. mgr Głuszek Adam – religia
  15. mgr Gola Iwona – nauczyciel wspomagający
  16. mgr Gola Radosław – wychowanie fizyczne, informatyka
  17. mgr Gołda Renata – wychowanie fizyczne, technika
  18. mgr Grabiec Urszula – religia, informatyka
  19. mgr Izdebska Ewa – muzyka, plastyka
  20. mgr Jaśkiewicz Beata – język angielski
  21. mgr Jędryszek Krystyna – nauczyciel wspomagający
  22. mgr Kalbarczyk Magdalena – język polski, rewalidacja
  23. mgr Komorowska Elżbieta – religia, wychowawca w świetlicy, nauczyciel wspomagający
  24. mgr Kultys Marzena – wychowanie przedszkolne
  25. mgr Kurzawa Dorota – chemia
  26. mgr Lewikowska Małgorzata – kształcenie zintegrowane, nauczyciel wspomagający
  27. mgr Mazur Ewa – pedagog, rewalidacja
  28. mgr Mikos Barbara – język polski
  29. mgr Molenda Natalia – wychowanie przedszkolne
  30. mgr Pawelec Maria – wychowawca w świetlicy szkolnej, plastyka
  31. mgr Piasek Lucyna – nauczyciel wspomagający
  32. mgr Poprawa Janusz – nauczyciel wspomagający
  33. mgr Potent Grzegorz – wychowanie fizyczne, informatyka
  34. mgr Reczek Elżbieta – matematyka
  35. mgr Rojek Danuta – wychowanie przedszkolne
  36. mgr Sitkowska Wiesława – bibliotekarz, historia
  37. mgr Sitnik Kinga – wychowanie przedszkolne
  38. mgr Skrzyńska Monika – kształcenie zintegrowane, nauczyciel wspomagający, wychowawca w świetlicy szkolnej
  39. mgr Staromłyńska Ilona – matematyka, fizyka, rewalidacja
  40.  Stawska Bogusława – język polski, rewalidacja
  41. mgr Strąg Artur – edukacja dla bezpieczeństwa
  42. mgr Sztuk Natalia – psycholog
  43. mgr Szczepkowska-Śmietanka Dorota – biologia, język niemiecki
  44. mgr Śmietanka Anna – język angielski
  45. mgr Szymańska Lidia – kształcenie zintegrowane, rewalidacja, nauczyciel wspomagający, wychowawca w świetlicy szkolnej
  46. mgr Syroka Karolina – wychowanie przedszkolne, doradztwo zawodowe
  47. mgr Wach Grażyna – przyroda, geografia
  48. mgr Wachnicka Edyta – kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
  49. mgr Witkowska Anna – nauczyciel wspomagający
  50. mgr Wołos Aleksandra – wychowanie przedszkolne
  51. mgr Zarańska Jolanta –  język angielski w kl. 1-3
  52. mgr Zawadzka Paulina – język polski
Skip to content