Dzień Kropki w PSP1

Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności.  Tego dnia nauczyciele angażują dzieci w zajęcia, które pomogą im odkryć mocne strony i dadzą im odwagę, by powiedzieć o tym światu. To okazja do rozmowy o talentach i umiejętnościach. To czas, w którym możemy skupić się na małych i dużych umiejętnościach naszych dzieci. Przecież  w każdym drzemie jakiś talent, a szkoły są pełne nieśmiałych, niepewnych siebie i zagubionych dzieci.W naszej szkole w tym dniu uczniowie klas czwartych z nauczycielkami matematyki, panią Iloną Staromłyńska i Katarzyną Bąk, bawiły się kropkami  na kartach pracy obliczając przy tym działania matematyczne. Wszyscy pracowali w skupieniu, chcieli się dowiedzieć, jaki obrazek powstanie po połączeniu kropek.