Ucznnice PSP 1 na warsztatach z cyklu „Bombka w CKA”

„W piątkowe popołudnie, 1 grudnia, uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Kozienice już po raz siódmy spotkali się w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, by wspólnie tworzyć nietuzinkowe i wyjątkowe ozdoby świąteczne.

Do tegorocznej edycji „Bombki” zgłosili się przedstawiciele ośmiu szkół: wszystkich czterech PSP z Kozienic, a także PSP ze Świerży Górnych, Woli Chodkowskiej, Wólki Tyrzyńskiej i Brzeźnicy. W sumie 24 uczniów i 8 opiekunek.

Tym razem uczniowie wykonywali mixmediowe serca, z wykorzystaniem farb akrylowych, wycisków z form silikonowych oraz past złoconych.

Wszystkim uczestnikom „Bombki w CKA” wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Organizatorami warsztatów były: Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława „