14 Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej

14 Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej

26.04.2023 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach odbył się wspaniały 14 Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej, w którym wzięło udział aż 172 utalentowanych uczestników z 14 różnych placówek.
Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale i zdobyli kilka nagród w konkursie. Chór „Cantus”, pod batutą pani Ewy Izdebskiej, zdobył zasłużone pierwsze miejsce, co było ogromnym wyróżnieniem dla całego zespołu. Dodatkowo, solistki Aleksandra Krekora i Maja Kuśmierczyk, również pod opieką pani Izdebskiej, zajęły kolejno trzecie i czwarte miejsce w swojej kategorii. Obie dziewczyny zostały nagrodzone pięknymi dyplomami oraz statuetkami za swoje wspaniałe występy.
Zespół Jedynka, pod opieką pani Elżbiety Komorowskiej, również pokazał swoje wyjątkowe talenty i zdobył piąte miejsce w konkursie. Cała impreza była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń między różnymi placówkami oraz do prezentacji piękna muzyki religijnej. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i cieszymy się z ich sukcesów! Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Zdjęcia dzięki uprzejmości https://www.facebook.com/OJKozienice

Skip to content