Dzień Patrona Kozienickiego Domu Kultury

Dzień Patrona Kozienickiego Domu Kultury

Dnia 20 października 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjnym pn. „Śladami Bogusława Klimczuka”, który odbył się w związku z obchodami Dnia Patrona Kozienickiego Domu Kultury. Uczestnicy projektu wzięli udział w Queście pieszym po Kozienicach śladami Bogusława Klimczuka zatytułowanym „Chodź zaśpiewasz mi piosenkę” oraz w quizie o życiu i twórczości kompozytora. Ponadto zostali zaproszeni do obejrzenia filmu pt. „Wspomnienie o Bogusławie Klimczuku” oraz wizualizacji pn. „Świat Bogusława Klimczuka”. Naszą szkołę, pod opieką pani Ilony Staromłyńskiej, reprezentowali uczniowie klasy 5a. Ostatecznie drużyna w składzie: Weronika Garbarczyk, Łukasz Kurek oraz Paweł Ptaszek zajęła wysokie – drugie miejsce.

Skip to content