Wielkanocna akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu PSP Nr 1 w Kozienicach, pt. ,,Paczka dla seniora”

Wielkanocna akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu PSP Nr 1 w Kozienicach, pt. ,,Paczka dla seniora”

Przedświąteczny, pracowity czas naszego Szkolnego Koła Wolontariatu. Jak co roku, postaraliśmy się, aby wielkanocne ,,koszyczki” dotarły do podopiecznych Hospicjum Kozienickiego wraz najszczerszymi życzeniami i słowami wsparcia, otuchy. Wielkanocne karty, które dołączyliśmy do paczek wykonali uczniowie z klas V i VI naszej szkoły oraz podopieczni Zakładu Terapii Zajęciowej w Przewozie, z którymi nawiązaliśmy miłą współpracę.

To nasza kolejna akcja na rzecz chorych, potrzebujących, samotnych i wielka, piękna lekcja pokory, empatii i szacunku dla drugiego człowieka.
Cieszymy się, że mogliśmy w niej uczestniczyć.

Skip to content