Nasza szkolna akcja charytatywna Koła Wolontariatu oraz PCK PSP nr 1 w Kozienicach wciąż trwa …

Nasza szkolna akcja charytatywna Koła Wolontariatu oraz PCK PSP nr 1 w Kozienicach wciąż trwa …

W piątek 4 marca naszym Wolontariuszom udało się dostarczyć do siedziby CUS w Kozienicach zebrane w ciągu tygodnia szkolnego -potrzebne ,,dary” dla potrzebujących. Uprzejmie informujemy,że akcja w PSP Nr 1 prowadzona jest do odwołania,wciąż zbieramy: żywność,artykuły higieniczne, kosmetyki, środki czystości, odzież (zwłaszcza dla osób dorosłych i nastolatków (10-16 lat), bieliznę osobistą, tekstylia domowe( ręczniki,pościel+wkłady,koce), zabawki, artykuły papiernicze dla dzieci i młodzieży. Mile widziany każdy, chociaż drobny gest pomocy. Wszystkim darczyńcom, zaangażowanym w pomoc dla potrzebujących z Ukrainy – bardzo serdecznie dziękujemy!

Skip to content