Dzień Edukacji Narodowej 2021

Dzień Edukacji Narodowej 2021

W środę 13 października odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Był to dzień szczególny – święto wszystkich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkoły.

Część artystyczną przygotowały klasy 3a i 3b pod opieką wychowawców. Uczniowie piosenką i słowem umilili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Program artystyczny wypełniony był humorem. Zaprezentowano wiersze, scenki, śpiewano piosenki. Całość zakończył pokaz mody nauczycielskiej w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski składając życzenia docenił i podkreślili swoją wdzięczność za zaangażowanie i codzienny trud pracy wszystkich pracowników naszej „Jedynki”. Wiele serdecznych, miłych i ciepłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli, wychowawców oraz dyrekcji.

Skip to content