Wycieczka do kina

Wycieczka do kina

W środę uczniowie klasy Va i Vb byli w Radomiu w kinie Helios na filmie „Czarny młyn”.

Film oparty był na motywach najsłynniejszej powieści dziecięcej Marcina Szczygielskiego „Czarny młyn”. To wzruszająca opowieść o akceptacji i tolerancji, do której dzieci muszą dojść własną drogą.

Dużą atrakcją dla wszystkich była super nowoczesna sala kinowa Helios DREAM. Wyposażona jest ona w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń.
Najnowsza technologia zastosowana w sali Dream gwarantowała oglądanie filmu w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu a za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, dzieci mogły jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Ponadto sala została wyposażona w nowoczesny projektor Christie, który przystosowany jest do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu wyświetlany film był wyjątkowo realistyczny.

Obejrzany film dostarczył wszystkim wielu wzruszeń, zaś wzajemna integracja podczas wycieczki dozstarczyła dużo dużo radości.

Skip to content