„KAŻDY KONIEC JEST POCZĄTKIEM CZEGOŚ NOWEGO”

PODZIĘKOWANIE PANI DANUTY JAKÓBIAK ZA WSPÓLNIE SPĘDZONE LATA W SZKOLE.

„Szanowni państwo spędziłam w szkole czterdzieści lat pracy – w jednej placówce, w  NASZEJ SZKOLE.
Dwadzieścia pięknych, trudnych lat jako nauczyciel i dwadzieścia pięknych i trudnych lat jako wicedyrektor szkoły.

PRACA W SZKOLE BYŁA DLA MNIE POWOŁANIEM, PASJĄ, MIŁOŚCIĄ ZAWODOWĄ.

PIĘKNY SUKCES I PIĘKNE DOŚWIADCZENIE.

Dziękuję pani dyrektor Marii Sampolińskiej za powołanie mnie na stanowisko wicedyrektora, za okazane zaufanie, tolerancję, wspieranie moich pomysłów, przepiękną atmosferę w czasie naszego dyrektorowania, której efektem jest powstała przyjaźń.
Dziękuję pani Grażynie Wach za partnerską współpracę na stanowisku wicedyrektora.
Dziękuję  wszystkim Nauczycielom za wspólne, wielokierunkowe i „wielobarwne” działania.
Tworzycie Państwo najbardziej kompetentne grono pedagogiczne, twórcze, zaangażowane, serdeczne, najsympatyczniejsze i najmilsze, tworzące rodzinną atmosferę w szkole. Niepowtarzalne i jedyne.
Dziękuję pracownikom administracji i obsługi za dobroć, serdeczność, niezawodność, troskliwość, za pomoc w każdych sytuacjach.

SZKOŁA NA ZAWSZE POZOSTAMIE DLA MNIE DRUGIM DOMEM”

KOCHANI NAUCZYCIELE
Jestem niezwykle wzruszona wspaniałą akademią. Dziękuję za przemiłe słowa i cudowne życzenia. Wszystkie czynności, nawet te najdrobniejsze, które składały się na moje dyrektorowanie zostały zauważone i docenione w Waszych słowach.
Dzięki Wam uświadomiłam sobie, że w każdym zakątku szkoły zostawiam po sobie miłe wspomnienie.

DZIĘKUJĘ
Akademia to wspaniała Wasza twórczość.
Słoneczny chór był niezwykły. To było najpiękniejsze „GUTBAY” jakie usłyszałam. Piosenki przepiękne. Słowa znakomicie dopasowane. Wiem, że każdy szczegół wymagał wiele pracy, czasu, wysiłku bardzo wielu osób.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W TO DZIEŁO.
SPOTKAŁO MNIE SZCZĘŚCIE, ŻE PRACOWAŁAM W TEJ SZKOLE, Z WAMI I DLA WAS.

Z wyrazami szacunku –
Wicedyrektor PSP nr 1 w Kozienicach w latach 2001-2021