Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK

Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK

11 grudnia 2019 roku Oddział Rejonowy PCK w Kozienicach przeprowadził etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VII b: Natalia Przedniczek i Maja Tokarczyk. Natalia Przedniczek zdobyła I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Każdego roku Oddział Rejonowy PCK w Kozienicach organizuje konkurs rysunkowy propagujący honorowe krwiodawstwo – „Krew ratuje życie”. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajęła uczennica naszej szkoły Zuzanna Rzeszotek z klasy VII b.
Uczennicom gratulujemy!

Opiekun Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża
Urszula Grabiec

  • Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK
  • Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK
  • Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK
  • Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK
  • Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK
Skip to content