Paczka dla Seniora

Paczka dla Seniora

Przedświąteczny czas okazał się bardzo pracowity dla naszych wolontariuszy z klasy VII c. Uczniowie zobowiązali się bowiem do dostarczenia paczek bożonarodzeniowych dla podopiecznych Domowego Hospicjum im. Sł. B. Matki Kazimiery Gruszczyńskiej przy Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Świętego Krzyża w Kozienicach. I tak uczniowie wraz z opiekunem odwiedzili chorych, objętych pomocą hospicyjną na terenie naszego miasta. Była to wspaniała okazja do chwili rozmowy, złożenia życzeń świątecznych i przede wszystkim wielka lekcja empatii, pokory oraz zrozumienia idei naszego szkolnego przedsięwzięcia. Nasi wolontariusze nieśli nie tylko zakupione dzięki hospicyjnej akcji paczki świąteczne, ale również dobro słowo, swój uśmiech i wsparcie dla najbardziej potrzebujących. Jesteśmy dumni, że są wśród nas…i wiedzą, jak pomagać!

  • Paczka dla Seniora
  • Paczka dla Seniora
  • Paczka dla Seniora
  • Paczka dla Seniora
  • Paczka dla Seniora
  • Paczka dla Seniora
  • Paczka dla Seniora
Skip to content