Nietypowa lekcja przyrody

Nietypowa lekcja przyrody

W listopadzie odbyły się w naszej szkole, dzięki współpracy z Fundacją Enea ,nietypowe lekcje przyrody pt. ,,Ptasia Ostoja”. Dzięki multimedialnej prezentacji oraz cennym informacjom pana Ornitologa prowadzącego zajęcia, uczniowie mogli dowiedzieć się o różnorodności gatunków ptaków na terenie Elektrowni Kozienice, usłyszeć wiele ciekawostek na temat zimujących ptaków wodnych nad Wisłą przy naszej Elektrowni oraz czynnie uczestniczyć w zakładaniu budek lęgowych na terenie naszej szkoły.

Te warsztatowe lekcje w klasach piątych, szóstych i siódmych spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów, a my cieszymy się ogromnie ze współpracy z Fundacją Enea Wytwarzanie!

 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
 • Nietypowa lekcja przyrody
Skip to content