Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

W piątek 8 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie mogli oglądać przygotowany z tej okazji, montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z klas: VI a, VI b i VI d pod kierunkiem pań: W. Budny, M. Kalbarczyk, P. Zawadzkiej oraz E. Izdebskiej. Na scenie pojawiły się historyczne postaci związane z tym ważnym wydarzeniem, które przybliżyły wszystkim wielką historię naszej ojczyzny. Całości przyświecały patriotyczne pieśni w wykonaniu uczniów klas szóstych oraz wiersze napisane przez uczniów naszej szkoły specjalnie na tę uroczystość.

Podczas tej pięknej uroczystości miało miejsce również rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „Strofy o Ojczyźnie”. Pani dyrektor Maria Sampolińska podkreśliła ważność tego szkolnego przedsięwzięcia, wręczając uczestnikom pamiątkowe dyplomy.

 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
 • Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
Skip to content