Nasza szkoła pomaga psom i kotom w schroniskach

Nasza szkoła pomaga psom i kotom w schroniskach

W naszej szkole zorganizowana została cykliczna zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Pionkach i Mąkosach. W tegorocznej zbiórce zebranych zostało kilkadziesiąt kilogramów karmy, koce, miski na wodę oraz smakołyki dla szczeniaczków i seniorów. 9 listopada uczeń klasy Ib – Franciszek Rządkiewicz, w imieniu wszystkich dzieci naszej szkoły, przekazał zebrane dary wolontariuszom działającym w schroniskach. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za pomoc okazaną naszym mniejszym braciom i zachęcamy do adopcji – pragnących miłości i bliskości człowieka – zwierząt!

Samorząd Uczniowski
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Maja Adamska-Rządkiewicz
Magdalena Kalbarczyk

  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
  • Zbiórka karmy dla zwierząt
Skip to content