Zwycięstwo w mistrzostwach gminy w piłce nożnej chłopców

Zwycięstwo w mistrzostwach gminy w piłce nożnej chłopców

W sobotę, 30 marca 2019 roku, odbyły się mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców rocznik 2006 i młodszych. Rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – zgłosiło się 9 reprezentacji szkół naszej gminy. Zawody rozegrane zostały w trzech grupach systemem „każdy z każdym”, a zwycięzcy poszczególnych grup walczyli o miejsca medalowe w finale. Chłopcy z naszej szkoły, razem z drużyną Brzeźnicy i PSP nr 4, wylosowali trzecią grupę. Wywalczyli I miejsce i zakwalifikowali się do finału. W finale spotkali się z drużynami z Ryczywołu i Janikowa. W obu meczach odnieśli dwa zdecydowane zwycięstwa i wygrali mistrzostwa – będą reprezentowali Gminę Kozienice w rozgrywkach powiatowych!

Reprezentacja szkoły – uczniowie klas szóstych: Paweł Traczyk, Mikołaj Gizicki,  Nikodem Wróblewski, Wiktor Boryczka, Patryk Pułkowski, Filip Szewczyk, Wiktor Zwolski.

                                                                                                                                                           Gratulujemy!

  • mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców
  • mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców
  • mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców
  • mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców
  • Mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców
Skip to content