Witaj Mikołaju!!! – Mikołajki w naszej szkole.

Witaj Mikołaju!!! – Mikołajki w naszej szkole.

Na ten dzień wszyscy uczniowie czekają z ogromnym utęsknieniem. Wyglądają przez okno, aby zobaczyć sanie i renifery Mikołaja. Pomimo, że nie zawsze były wszystkie grzeczne, to obiecując poprawę, wierzą, że bedą obdarowane wymarzonymi prezentami. W tym szczególnym dniu nasi uczniowie byli przebrani za Mikołaja lub mieli na głowach czapki św. Mikołaja, które zwalniały w tym od odpytywania. Był to dzień pełen zabaw, prezentów, miłej i radosnej atmosfery. Część uczniów naszej szkoły spędzała miło czas w kinie oglądając film „Każdy może zostać Świętym Mikołajem”. Film dostarczył wiele emocji. To pouczające filmowe lekcje o sile wiary, miłości i przyjaźni. Po filmie uczniowie sami mogli wykonać świece świąteczne na specjalnie przygotowanych warsztatach. Ten dzień był cudowny. Dziękujemy Święty Mikołaju.

 

Opiekunowie SU

  • Mikołajki 2017
  • Mikołajki 2017
  • Mikołajki 2017
  • Mikołajki 2017
Skip to content