Wiosenny koncert muzyczny

Wiosenny koncert muzyczny

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbył się wiosenny koncert  z okazji powitania wiosny pt. „Witaj wiosno!”. Uczniowie  pod opieką pani Ewy Izdebskiej przygotowali wesołe piosenki, które później zaprezentowali przed szkolną publicznością. W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie. Mogliśmy usłyszeć przygotowane teksty o wiośnie, oglądać opracowane układy choreograficzne, podziwiać talenty wokalne, grę na instrumentach oraz barwną kolekcję mody wiosennej. Ponadto w naszej szkole w trakcie zajęć lekcyjnych uczniowie w młodszych klasach 0-3 oraz z oddziału przedszkolnego poznawali zwyczaje związane z powitaniem wiosny i pożegnaniem zimy, rozbudzali swoja wrażliwości na piękno przyrody.  Pogoda i humory dopisywały do samego końca imprezy. Dzieci radosnymi okrzykami przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. Powitanie wiosny było niezwykle barwne i wesołe. W radosnych nastrojach „wyszli z ławek”, by bawić się wspólnie ze wszystkimi. Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą.

Maja Adamska-Rządkiewicz

Samorząd Uczniowski

  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
  • Dzień Wiosny 2017
Skip to content