Podsumowanie akcji „TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”

Podsumowanie akcji „TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”

 Nasza szkoła włączyła się w zbiórkę jak największej ilości maskotek, które zostaną „Misiami Ratownisiami”. Ta ogólnopolska akcja i w naszej szkole  dobiegła końca. 31 stycznia na terenie naszej placówki odbyło się podsumowanie i zakończenie akcji. Pluszaki zostały przekazane za pośrednictwem Pani Dyrektor M. Sampolińskiej na ręce  zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach mł. bryg. mgr. inż. P. Potuchy  oraz dowódcy JRG mł. bryg. inż. K. Kowalczyka. Zebrane maskotki trafią do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych na terenie województwa mazowieckiego.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY ZA OFIAROWANE MISIE.

Samorząd Uczniowski

Opiekun SU: Maja Adamska-Rządkiewicz

Ilona Staromłyńska

  • Miś Ratownik
  • Miś Ratownik
  • Miś Ratownik
  • Miś Ratownik
Skip to content