Dyktando 2016

14 grudnia 2016 r. w sali widowiskowo-sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Ogrodu Jordanowskiego” w Kozienicach miało miejsce rozstrzygnięcie XIV Konkursu Ortograficznego: „Dyktando 2016”.

Uroczystego wyróżnienia laureatów dokonali: dyrektor OPP „OJ”- Urszula Strzelczyk, zastępca Burmistrza – Małgorzata Bebelska i doradca metodyczny Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Leokadia Cieślik.

Laureaci otrzymali dyplomy, statuetki i książki. Zdobywcom pierwszego miejsca przyznano także okazjonalnie grawerowane wieczne pióra i certyfikaty uprawniające do posługiwania się tytułem „Mistrz Ortografii”.

Pierwsze miejsce w XIV Konkursie Ortograficznym „Dyktando 2016” zajęła uczennica klasy piątej naszej szkoły – Lena Maj, otrzymując Certyfikat Mistrza Ortografii 2016.

Drugie miejsce  zajął Grzegorz  Krawczyk uczeń klasy szóstej PSP nr 1.

Ponadto przedstawiono klasyfikację końcową poszczególnych szkół, których uczniowie wzięli udział w konkursie. Nasza szkoła zajęła II miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

20161214_111920

20161214_111903