Andrzejki w naszej szkole

Andrzejki w naszej szkole

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Ten niezwykły czas tajemniczych wróżb i czarów miał miejsce 25 listopada, kiedy to w naszej szkole można było wywróżyć sobie przyszłość. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Aleksandra Łopatowska, Agata Augustyniak, Aleksandra Cesarczyk, Ada Stawarz, Emilia Spyra oraz Natan Wojnowski i Mateusz Kowalik, wcielili się w role fantazyjnie przebranych cyganek i wróżek i przygotowali atrakcyjne wróżby. Pełną magii atmosferę podkreślały stroje dziewczynek i chłopców. Uczniowie bawili się wspaniale. Wszyscy chcieli usłyszeć, kim będą w przyszłości, czy spełnia się ich marzenia oraz jakie imię będzie nosił/nosiła ich wybranka/wybrany. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały inne zabawy i konkurencje andrzejkowe, w których mogły wziąć udział dzieci z klas 1-3. Konkurencje te przygotowali i prowadzili uczniowie klasy VI a. Nad całością czuwali opiekunowie Samorząd Uczniowskiego. Dzień wróżb dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

                                                                                             Maja Adamska Rządkiewicz

 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
 • Andrzejki 2016
Skip to content