Podsumowanie akcji charytatywnej „Starszaki Maluchom”

Podsumowanie akcji charytatywnej „Starszaki Maluchom”

Akcja zbierania puzzli, książek, gier planszowych i zabawek edukacyjnych cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Została zainicjowana przez Panią Annę Wróbel, nauczycielkę kształcenia zintegrowanego, a przeprowadzona w listopadzie przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Wybrani uczniowie klas IV-VI zebrali i przekazali maluchom ze świetlicy szkolnej, oddziału „O” oraz oddziału przedszkolnego liczne gry edukacyjne, pluszaki oraz układanki, a wszystko po to by umilić im czas spędzany w murach naszej szkoły.

Dzięki ofiarności uczniów i rodziców udało się nam zebrać:

  • 17 książek
  • 36 pluszaków
  • 21 układanek (puzzli)
  • 18 lalek
  • 9 zabawkowych samochodów
  • 5 płyt dvd z bajkami do słuchania
  • 8 kolorowanek
  • 16 gier planszowych
  • 14 zabawek edukacyjnych

Za każdy złożony przez Was podarunek w imieniu maluchów DZIĘKUJEMY.

                                                                                             Maja Adamska-Rządkiewicz

„Starszaki Maluchom”

Skip to content