Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

W Roku Szkolnym 2015/2016 odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny im mjra. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów.” Nasi uczniowie brali udział w tym Konkursie. Etap szkolny odbył się 5 listopada 2015 r. Do kolejnego etapu zakwalifikował się uczeń klasy V d Jakub Osiecki.
II etap – rejonowy odbył się w Radomiu 15 grudnia 2015 r. Po ogłoszeniu wyników Jakub zakwalifikował się do kolejnego etapu. 27 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbył się III etap – wojewódzki.
Również w tym etapie Jakub wykazał się ogromną wiedzą historyczną i został LAUREATEM Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego.
W dniu 23 maja 2016 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród LAUREATOM, która miała miejsce w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. W uroczystości brali udział przedstawiciele Kuratorium Mazowieckiego, Dyrektor Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, przedstawiciel Ministerstwa Obrony Narodowej.
Gratulujemy naszemu uczniowi Jakubowi Osieckiemu za ogromny sukces i promowanie naszej szkoły. Jakuba przygotowywała pani dr Wioletta Budny nauczyciel historii.

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Skip to content