Gminny Konkurs Recytatorski „Pory roku w poezji” – Zima

26 lutego 2016 r. w naszej szkole, jak co roku, odbyła się jubileuszowa – X edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Pory roku w poezji” – Zima. Organizatorkami konkursu, który jak zwykle cieszył się ogromną popularnością, były panie M. Kalbarczyk i B. Stawska. W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu recytatorów z 8 szkół podstawowych i 3 przedszkoli. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Uczestników oceniało jury w składzie: p. wicedyrektor D. Jakóbiak – przewodnicząca, p. W. Sitkowska, p. M. Karaś, p. A. Kowalczyk. Nad całością czuwała pani dyrektor M. Sampolińska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki, które wręczyła dzieciom p. dyrektor.

Gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.

• Konkurs Recytatorski