Mikołajki

Mikołajki

PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Samorząd Uczniowski w ramach akcji Mikołajki w szkole zorganizował konkurs plastyczny dla uczniów naszej szkoły pt. ”Portret Św. Mikołaja”. Do konkursu przystąpiło tak wielu uczniów, że przerosło to wręcz oczekiwania organizatorów, a jednocześnie uświadomiło, że był to konkurs, który sprawił naszym podopiecznym wiele frajdy. Święty Mikołaj w oczach dzieci był dowodem na to, że niezależnie od tego czy zasłużyliśmy na prezent czy nie, bardzo wyczekujemy co roku, 6 – grudnia Tego wspaniałego „Gościa” i prezentów od Niego. Portrety Św. Mikołaja tworzą piękna wystawę w naszej szkole, którą możemy podziwiać.
Dziękujemy za udział w konkursie uczniom klas 1-6.
4.12, w piątek uczniowie naszej szkoły licznie przebrali za Św. Mikołajów, Elfy, pomocników Mikołaja i Renifery.

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE
„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

Kolejny już rok społeczność uczniowska z naszej placówki pod kierunkiem pani Magdaleny Kalbarczyk i pani Mai Adamskiej, zorganizowali akcję zbiórki przyborów szkolnych, słodyczy i pluszaków dla Dzieci z Domu Małego Dziecka „Panda” w Kozienicach. Do akcji włączyły się wszystkie klasy naszej szkoły, uczniowie bardzo chętnie podzielili się z innymi dziećmi podarunkami sprawiając im dużą radość i piękne uśmiechy na buźkach co było największym celem naszej akcji. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom którzy pomogli i przyłączyli się do naszej akcji.

Opiekunki SU: Maja Adamska-Rządkiewicz, Magdalena Kalbarczyk

Skip to content