Andrzejki

Andrzejki

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

Od samego rana ten wyjątkowy dzień w naszej szkole obchodziliśmy w tajemniczej i wesołej atmosferze pełnej magii. Dzięki pięknym wróżkom SU z klasy VI A i VI D mogliśmy poznać swoją przyszłość m.in. dowiedzieć się kim zostaniemy w przyszłości, czy wygramy na loterii, jakie oceny będziemy mieć na koniec roku szkolnego oraz jakie kraje świata zwiedzimy. Wróżki SU umilały dzieciom czas w szkole wróżbami ze śmiesznymi powiedzeniami. Żaden uczeń nie pozostał tego dnia bez wróżby. W klasach, uczniowie wraz z nauczycielami wróżyli sobie z butów. Aby dowiedzieć się kto z grona wróżących sobie osób wyjdzie za mąż lub się ożeni pierwszy. Właścicielka lub właściciel buta, który pierwszy dotknie czubkiem progu, może liczyć na błyskawiczną zmianę stanu cywilnego. Wróżki i Czarodzieje SU z klasy V A zaopiekowali się również maluchami z 1-3 wróżąc im za pomocą wosku. Wspólne wróżby i zabawy w tym dniu sprawiły bardzo dużo radości i zadowolenia. 

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Nadszedł długo oczekiwany przez nas dzień zabaw i wróżb: Andrzejki. 25 listopada 2015 roku zebraliśmy się w sali gimnastycznej naszej szkoły, pięknie udekorowanej barwnymi plakatami andrzejkowymi, które przygotowane zostały przez przedstawicieli klas 4-6. W wyśmienitych humorach i nastrojach przystąpiliśmy do zabawy przy dźwiękach muzyki. W rytm przebojów bawiliśmy się świetnie i tańczyliśmy do upadłego. Wrażenia z tej magicznej dyskoteki pozostaną na długo w pamięci naszej, nauczycieli i rodziców.


Opiekunki SU: Maja Adamska-Rządkiewicz, Magdalena Kalbarczyk

Skip to content