Powiatowe eliminacje w XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Powiatowe eliminacje w XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

27 kwietnia 2022 r. na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach, odbyły się powiatowe eliminacje w XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Do turnieju przystąpiło 40 uczniów. Uczestnicy mierzyli swoje siły w trzech kategoriach wiekowych.Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Leon Olszynka i Marcel Spyra rywalizowali w II grupie wiekowej klasy5-8. Na początku uczestnicy zmierzyli się z testem pisemnym. Trzy osób, które zdobyły najlepszy wynik w swojej grupie wiekowej, udzielały odpowiedzi ustnej na zadawane pytania przez komisję. Turniej zakończył się dużym sukcesem naszego ucznia Leona Olszynki, który ostatecznie zajął I miejsce i awansował do etapu wojewódzkiego. Dla obu chłopców wielkie podziękowania za osiągnięte wyniki. Leonowi życzymy powodzenia w kolejnym etapie turnieju.

Gratulujemy!

Skip to content