Zwycięstwo w gminnym turnieju minipiłki ręcznej chłopców!

Zwycięstwo w gminnym turnieju minipiłki ręcznej chłopców!

W dniu 19 października 2019 roku został rozegrany, w Szkole Podstawowej w Brzeźnicy, turniej minipiłki ręcznej chłopców na szczeblu gminnym. Do zawodów przystąpiło sześć szkół. Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła I miejsce w grupie. Następnie w półfinałowym meczu zwyciężyła z zespołem PSP z Janikowa i awansowała do finału. W finale wygrała z drużyną PSP nr 2 i stała się zwycięzcą gminnego turnieju minipiłki ręcznej chłopców.

Jest to sukces naszej drużyny, która pokazała charakter, wolę walki i duże umiejętności.

W naszej drużynie zagrali:

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Adam Drążyk 6a
2. Karol Michalski 6a
3. Szymon Basaj 6a
4. Jan Kacperek 6b
5. Maciej Weronowicz 6b
6. Marcel Ziółek 6b
7. Patryk Kaczkowski 6b
8. Paweł Sulima 6b
9. Tymon Panek 6b
10. Adam Sałek 6c
11. Oskar Wasilewski 6c
12. Piotr Chałdaś 6c

 

Skip to content