Biegi przełajowe

Biegi przełajowe

Wrzesień obfitował w cykl zawodów w biegach przełajowych. Pierwsze z nich – zawody gminne w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców z rocznika 2005 i 2006, odbyły się w dniu 7 września. W zawodach wzięło udział około 60 uczniów. Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów z klas siódmych. Wspaniałe wyniki osiągnęły dziewczęta:

I miejsce – Katarzyna Szerszeń kl. VIIb
III miejsce – Natalia Wasilewska kl. VIId
IV miejsce – Natalia Grzelczak kl. VIId

14 września w „Biegach przełajowych – sztafety” dziewczęta zdobyły I miejsce, natomiast chłopcy – III miejsce.

W tym samym dniu odbyły się „Drużynowe biegi przełajowe” dla uczniów z rocznika 2007-2009. Nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Weronika Grądziel kl. VIb
II miejsce – Dominika Jałoszyńska kl. VIb
IV miejsce – Wiktoria Skrzyńska kl. VIb

Kategoria chłopców:

II miejsce – Igor Joński kl. Vd
IV miejsce – Oskar Wasilewski kl. VIc
X miejsce – Iwo Madajczyk kl. Va

W dniu 21 września na terenie stadionu w Głowaczowie zostały zorganizowane „Sztafetowe biegi przełajowe” dziewcząt i chłopców na szczeblu gminnym i powiatowym. W rywalizacji brali udział zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi. Nasza drużyna wywalczyła II miejsce.

Skład drużyny:

 1. chłopcy

Igor Joński kl. Vb, Aleks Staluszka kl. Vc, Maciej Weronowicz kl. VIb, Patryk Kaczkowski kl. VIb, Igor Baran kl. VIb, Alan Lenarczyk kl. Vc, Mikołaj Adamczyk kl. Vc, Natan Romanowicz kl. Vc, Iwo Madajczyk kl. Va, Dominik Wolszczak kl. Va;

       2. dziewczęta

Dominika Jałoszyńska kl. VIb, Weronika Grądziel kl. VIb, Monika Drapała kl. VIb, Wiktoria Skrzyńska kl. VIb, Antonina Gregorczyk kl. Va, Wiktoria Belka kl. Va, Nikola Rajchel kl. Va, Nina Gizicka kl. IVa, Nikola Mirka kl. IVa, Daria Śmietanka kl. Vd.

Gratulujemy osiągniętych wyników.

 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
 • Biegi przełajowe 2019
Skip to content