Dzień otwarty w Naszej szkole

Dzień otwarty w Naszej szkole

09.03.2018 odbył się w Naszej szkole dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów. Uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I, II, III zaprezentowali się w programie artystyczno-muzycznym. Były tańce i inscenizacje do piosenek. Wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy z fantazyjnymi balonikami, które otrzymały od „Animatorki-Myszki”.  Następnie wraz ze swoimi rodzicami zwiedziły szkołę podążając za bajkowymi postaciami. Dzieci zapoznały się wyposażeniem sal i poczuły się jak uczniowie zasiadając w szkolnych ławkach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się praca z tablicą multimedialną. Wspólnie spędzone popołudnie dostarczyło dzieciom wiele radości, wspaniałych wrażeń i mnóstwo uśmiechu.

  • Dzień otwarty 2018
  • Dzień otwarty 2018
  • Dzień otwarty 2018
  • Dzień otwarty 2018
  • Dzień otwarty 2018
  • Dzień otwarty 2018
  • Dzień otwarty 2018
  • Dzień otwarty 2018
Skip to content