24 listopada 2017r. odbyło się rozstrzygnięcie XI edycji gminnego konkursu plastycznego „Znam to miasto” pt. „Najpiękniejsze zielone miejsca Kozienic”. Do konkursu przystąpiło 13 placówek z gminy Kozienice, w tym przedszkola i szkoły podstawowe. Otrzymaliśmy 48 prac wykonanych za pomocą najróżniejszych technik. Dnia 20 listopada br. zebrała się komisja, w składzie wicedyrektor Danuta Jakóbiak, Monika Skrzyńska, Małgorzata Lewikowska, Edyta Wachnicka, która oceniła wszystkie prace i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe.
Biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematem, dobór techniki, oryginalność oraz estetykę wykonania przyznano następujące miejsca:
W kategorii klas 0
I miejsce:
– Julita Syroka PSP w Kociołkach op. Katarzyna Sikorska
– Mikołaj Młodziński PSP Nr 1 w Kozienicach op. Małgorzata Ordyńska
– Blanka Szczęk PP Nr 3 w Kozienicach op. Karolina Żak
– Ewa Latała PP Nr 1 w Kozienicach op. Dorota Jankowska
II miejsce:
– Julia Krupa PSP Nr 1 w Kozienicach op. Małgorzata Ordyńska
– Oliwia Stefanek PP Nr 5 w Kozienicach op. Justyna Gola
– Agata Adamska PP Nr 5 w Kozienicach op. Justyna Gola
– Dominika Spytek PP Nr 4 w Kozienicach op. Elżbieta Kalinkowska
– Jagna Figurska PSP Nr 3 w Kozienicach op. Marzanna Drapała
– Hanna Miturska PP Nr 1 w Kozienicach op. Ewa Siderska
III miejsce:
– Lena Koniarczyk PSP Nr 1 w Kozienicach op. Małgorzata Ordyńska
– Pola Maksym PSP w Kociołkach op. Katarzyna Sikorska
– Grzegorz Olejnik PSP Nr 3 w Kozienicach op. Aleksandra Koćmik
– Zuzanna Religa PSP w Woli Chodkowskiej op. Maria Krawczyk
Wyróżnienie:
– Milena Mirka PSP w Janikowie op. Anna Szarpak
Udział:
– Anna Nakończy PP Nr 3 w Kozienicach op. Karolina Żak
– Lila Ziemka PP Nr 4 w Kozienicach op. Krystyna Gorzkowska
– Cezary Strzelczyk PP Nr 4 w Kozienicach op. Krystyna Gorzkowska
– Natalia Wydra PP Nr 1 w Kozienicach op. Melania Krupa
W kategorii klas I- III
I miejsce:
– Weronika Nazorek kl. II PSP w Ryczywole op. Agnieszka Miżejewska
– Damian Baran kl. II PSP Nr 1 w Kozienicach op. Edyta Wachnicka
– Zuzanna Balcerzak kl.III PSP Ryczywół op. Halina Boryczka
– Wiktoria Słowińska kl. III PSP Nr 1 w Kozienicach op. Małgorzata Lewikowska
II miejsce:
– Wanessa Bachanek kl. II PSP Nr 3 w Kozienicach op. Małgorzta Chojnacka
– Natalia Koniarczyk kl. III PSP Nr 1 w Kozienicach op. Ewa Cętkowska
– Hubert Amerek kl. I PSP w Wólce Tyrzyńskiej op. Ewa Pawlik
– Anna Zawadzka kl.III PSP Ryczywół op. Halina Boryczka
III miejsce:
– Izabela Szewczyk kl. III PSP Nr 1 w Kozienicach op. Monika Skrzyńska
– Natalia Gawron kl. III PSP Nr 3 w Kozienicach op. Anna Kurek
Udział:
– Amelia Maksym kl. II PSP w Janikowie op. Agnieszka Słowińska
W kategorii klas IV- VI
I miejsce:
– Magdalena Wąsik kl. V PSP w Janikowie op. Mariola Jabłońska
– Natalia Pietrzyk kl. VI PSP w Wólce Tyrzyńskiej op. Ewa Pawlik
– Igor Machaj kl. VI PSP w Nowej Wsi op. Maria Ziemska
– Olaf Pisarski kl. VI PSP w Wólce Tyrzyńskiej op. Ewa Pawlik
II miejsce:
– Weronika Szewc kl. IV PSP w Wólce Tyrzyńskiej op. Ewa Pawlik
– Franciszek Jankowski kl. V PSP Nr 3 w Kozienicach op. Monika Banaszkiewicz
– Wiktoria Skrzyńska kl. IV b PSP Nr 1 w Kozienicach op. Monika Skrzyńska
III miejsce:
– Oliwia Redmerska kl. V PSP Nr 3 w Kozienicach op. Monika Banaszkiewicz
– Martyna Wróblewska kl. IV PSP w Nowej Wsi op. Maria Ziemska
– Kornelia Bilska kl. IV PSP w Nowej Wsi op. Maria Ziemska
– Patrycja Dróżdż kl. VI PSP w Wólce Tyrzyńskiej op. Ewa Pawlik
Wyróżnienie:
– Dawid Gazda kl. VI PSP w Nowej Wsi op. Maria Ziemska
– Martyna Tęcza kl. VI b PSP Nr 1 w Kozienicach op. Maria Pawelec
Udział:
– Kacper Ochocki kl. V PSP w Piotrkowicach op. Iwona Chołuj
– Natalia Sobolewska kl. V PSP w Piotrkowicach op. Iwona Chołuj
– Elżbieta Sobolewska kl. V PSP w Piotrkowicach op. Iwona Chołuj
– Amelia Wójcik kl. V PSP w Janikowie op. Mariola Jabłońska