Apel z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

Apel z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

8 marca odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Montaż słowno – muzyczny pt. „Czy znasz swój język ojczysty?” przygotowały klasy Va, Vc i VIe pod opieką p. B. Mikos i p. P. Zawadzkiej. Celem apelu było przede wszystkim propagowanie dbałości i poprawności językowej wśród uczniów naszej szkoły.

Na zorganizowanym apelu p. Dyrektor ogłosiła również wyniki konkursów pt. „Klasa z kulturką” oraz „Góra Grosza”, a przedstawiciele SU złożyli życzenia wszystkiego co najlepsze obecnym paniom.

  • Czy znasz swój język ojczysty?
  • Czy znasz swój język ojczysty?
  • Czy znasz swój język ojczysty?
  • Czy znasz swój język ojczysty?
  • Czy znasz swój język ojczysty?
Skip to content