Gminny konkurs „Bliżej środowiska naturalnego – bliżej ludzi”

Gminny konkurs „Bliżej środowiska naturalnego – bliżej ludzi”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie z zakresu edukacji ekologicznej na terenie Gminy Kozienice pt. „Bliżej środowiska naturalnego – bliżej ludzi”.

Organizatorem konkursu była Kozienicka Gospodarka Komunalna, przy współpracy Ministerstwa Ochrony Środowiska. Celem konkursu było nabycie świadomości ekologicznej jak również budowanie postaw proekologicznych dotyczących segregacji odpadów i zapobiegania skażeniu wód. W konkursie wzięły udział dwie grupy uczniów: 25 osób wykonało prace plastyczne, a 15 osób przystąpiło do konkursu fotograficznego.

27 listopada 2015 roku w Kozienickim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Uczniowie klas  I – III wykonywali prace konkursowe pod opieką p. I. Kamionki, M. Głowackiej-Karcz, A. Wróbel, E. Wachnickiej, L. Piasek, M. Ordyńskiej. W klasach IV – VI prace uczniów koordynowały p. G. Wach oraz D. Szczepkowska-Śmietanka. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki, a dwoje  zwyciężyło w kategorii fotograficznej. Podopieczni p. G. Wach otrzymali nagrody rzeczowe:

  1. Weronika Bieniek kl. VI d – laureatka I miejsca ,
  2. Jakub Włodarczyk kl. VI d – laureat II miejsca.

Zgodnie z regulaminem konkursu nasza szkoła otrzymała projektor multimedialny oraz ekran ścienny.

  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"
  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"
  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"
  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"
  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"
  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"
  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"
  • Konkurs gminny "Bliżej środowiska naturalnego - bliżej ludzi"

Skip to content