Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).
Przedstawienie przygotowali uczniowie klas trzecich. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie Akademii głos zabrała p. dyrektor Maria Sampolińska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Podziękowania „popłynęły” też z ust rodziców oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

• DSC00335
  • DSC00337